News Serwis

Serwis CTDI postanowił zmienić lokalizację firmy

Znana na rynku serwisowym firma CTDI postanowiła zmienić swój adres. Relokacja pracowników oraz poszczególnych działów cały czas trwa, ale już od dziś śmiało można przesyłać paczki z różnymi urządzeniami pod nowy adres.

 

Po wielu latach serwis CTDI znany na rynku pod nazwą Regenersis postanowił zmienić swój adres. Serwis naprawczy na przełomie lat cały czas rozwijał skrzydła, co pozwoliło firmie na tak poważny ruch logistyczny jakim jest zmiana swojej lokalizacji. Regenersis cały czas przenosi swoje kolejne działy, ale już dziś wiemy, że firma od teraz będzie dostępna pod adresem:

CTDI Poland Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 7, 05-090 Sękocin Stary

Dla wielu klientów być może to zła wiadomość, gdyż do nowej lokalizacji trudniej dotrzeć komunikacją miejską. Nie warto się jednak martwić na zapas, zawsze zostaje możliwość skorzystania z wysyłki urządzeń bezpłatnie kurierem, co gwarantuje nam kodeks cywilny (art.580 § 1) w ramach gwarancji każdego producenta. Firma poinformowała swoich klientów (zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych), że o wszystkich zmianach relokacyjnych będziemy mogli dowiedzieć się ze strony internetowej serwisu CTDI.

Źródło: CTDI

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *