Elektronika Gadżety News

Samsung Gear S3 – dla prowadzących aktywny tryb życia. – TechBox

Samsung Gear S3 to na pozór standardowy zegarek o ekskluzywnym wyglądzie. Jednak wystarczy przekręcić pierścień, aby zamienił się w smartwatch z pełnymi możliwościami. Wbudowany moduł GPS, głośnik oraz dostęp do podstawowych aplikacji to tylko nieliczne możliwości urządzenia.
 
Gadżet przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą żyć aktywnie i potrzebują równie wytrwałego towarzysza swojego życia. Solidna konstrukcja oraz sprawne funkcjonowanie powoduje, że Samsung Gear S3 staje się nieodłącznym elementem każdego użytkownika.
 
Funkcja Always-On-Display zapewnia nam, że wyświetlacz smartwatcha pozostaje zawsze włączony, a tarcza ma wygląd klasycznego, tradycyjnego zegarka. Jeśli macie ochotę, na coś bardziej ekstrawaganckiego do wyboru mamy aż 15 gotowych wzorów tarcz. Możemy również indywidualnie spersonalizować Gear S3 przy wykorzystaniu aplikacji Gear App lub sklepu Galaxy Apps.
 
Przekręcając pierścień urządzenia możemy odebrać połączenie, wyłączyć alarm, sterować głośnością czy jasnością wyświetlacza. Dodatkowo uzyskujemy dostęp do aplikacji, a dla bardziej zabieganych smartwatch posiada funkcję odczytywania maili.
 
W zależności od sytuacji możemy w miarę potrzeb wymieniać paski dostępne w różnych kolorach i różnych wykończeniach. Do wyboru mamy standardowe paski o szerokości 22 mm.
 
Urządzenie posiada wbudowany zestaw głośnomówiący umożliwiający wykonywanie i odbieranie połączeń. Możemy za jego pomocą sprawdzić wiadomości głosowe oraz ustawić budzić. Oczywiście do poprawnego działania zegarek wymaga połączenia ze smartfonem.
 
Dzięki wbudowanemu modułowi GPS możemy uprawiać różne aktywności sportowe bez trzymania telefonu w ręku.
 
Aby maksymalnie przygotować się do wyprawy Gear S3 w pełni integruje się z naszym aktywnym trybem życia. Pozwala nam określić położenie, wysokość, zmiany ciśnienia atmosferycznego.
 
Po podłączeniu słuchawek za pomocą funkcji Bluetooth możemy cieszyć się ulubionymi piosenkami prosto z Samsung Gear S3, który daje nam do dyspozycji 4 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania muzyki.
 
Bateria zapewnia nam nieprzerwane działanie do 4 dni. Oczywiście długość działania na baterii uzależniona jest od ustawień i sposobu użytkowania zegarka.
 
Obudowa posiada certyfikat IP68, który gwarantuje nam odporność na brud, kurz i wodę niezależnie od miejsca i pogody. Producent gwarantuje wytrzymałość zanurzenia do 1,5 metra przez 30 minut.
 
Zegarek pracuje niezależnie od systemu. Kompatybilny jest on z mobilnym systemem Android oraz iOS.
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *