News Telefony

Samsung Galaxy S8 otrzyma trzecią zakrzywioną krawędź?

Samsung chcąc zrehabilitować się za ostatnią wpadkę z Note 7 pracuje nad modelem Galaxy S8, który ma zaskoczyć wszystkich. Im bliżej premiery tym więcej plotek, oficjalnych wypowiedzi. Jedna z nich podgrzała atmosferę sugerując, że Samsung Galaxy S8 będzie miał trzecią zakrzywioną krawędź. Czy to możliwe?

 

Mimo niepowodzeń przy premierze Note 7, firma Samsung cały czas pracuje nad najnowszym flagowcem z rodziny Galaxy. O wersji S8 media i portale spekulują już od dawna sugerując, że może to być koło ratunkowe, które pozwoli producentowi odrobić straty poniesione przez wybuchowego Note 7. Koncern zdaje sobie sprawę, że teraz nie może dać plamy, a nowy smartfon ma powalić wszystkich na kolana. Niewykluczone, że właśnie tak będzie.

Jak donosi jeden z zagranicznych portali The Investor model Galaxy S8 może otrzymać ekran Super Amoled, który będzie pokrywać aż 90% przedniego panelu obudowy. Informacja może być o tyle pewna, ponieważ jest to wypowiedź jednego z inżynierów Samsunga, Park Won-sang podczas trwania konferencji iMiD 2016 w Seulu. Park poinformował również, że jego pracodawca na pewno będzie chciał przekroczyć 90% LCD w większości swoich smartfonów, jednak to wszystko odbędzie się na przełomie najbliższych lat. Nic dziwnego, technologie rozwijają się bardzo szybko i wszystko jest możliwe.

koncept Galaxy S8, fot. napidroid.hu
koncept Galaxy S8, fot. napidroid.hu

Warto zwrócić uwagę, że na rynku mamy już telefony bezramkowe, a S7 Edge z zakrzywionymi krawędziami znacznie ułatwia i pomaga osiągnąć jeszcze lepszy wynik powierzchni wyświetlacza. Od dłuższego czasu media na podstawie przecieków spekulują, że Galaxy S8 może otrzymać trzecią zakrzywioną krawędź, najprawdopodobniej dolną, jednak nie możemy też wykluczyć górnej. To wszystko wskazuje nam, że S8 może być naprawdę ciekawe, a dodatkowo jeszcze bardziej wzbudza zainteresowanie nadchodzącym flagowcem.

Źródło: Investor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *