News Telefony

Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral dostępny w sprzedaży

Po globalnej wpadce Samsung robi wszystko aby nie stracić klientów. Producent za priorytet postawił sobie wycofanie Note 7 w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Mimo tych niepowodzeń koncern wprowadza do sprzedaży nowego Galaxy S7 Edge w kolorze Blue Colar licząc na poprawę swojej sytuacji.

 

Koreański producent zdając sobie sprawę, że Note 7 to już przeszłość, próbuje zachęcić klientów do zakupu swojego flagowca z rodziny Galaxy. W celu poszerzenia oferty, a zarazem odświeżenia modeli Galaxy S7 Edge producent prezentuje światu nowy kolor, który mieliśmy już okazję zobaczyć przy premierze wybuchowego Note 7. Blue Colar dołącza do rodziny komercyjnych smartfonów Samsunga i co najważniejsze już możemy go kupić w sprzedaży detalicznej. Niestety na chwilę obecną nie w Polsce. Nowy kolor zagości u nas najprawdopodobniej w przyszłym roku w styczniu, czyli jeszcze przed premierą Galaxy S8. Aktualnie dostępne kolory to Black Onyx, Gold Platinum, White Pearl, Silver Titanium i Pink Gold.

blue-coral-samsung-galaxy-s7-edge-2

Samsung wciąż liczy, że jego flagowe smartfony z rodziny Galaxy zniwelują straty jakie przyniósł biznesowy notes, a Blue Color będzie pewnego rodzaju kołem ratunkowym, który ponownie skieruje wzrok klientów właśnie w stronę Samsunga. Nowa kolorystyczna wersja posiada takie same parametry techniczne jak poprzednicy. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną premierę tego koloru w Polsce. Czy podoba się wam już 6 odsłona koloru popularnego S7 Edge?

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *