News Telefony

Samsung Galaxy S8 na krótkim filmiku

Przecieki informacji w dobie nowoczesnych technologii to chleb codzienny. W ostatnim czasie Galaxy S8 jest na celowniku wszystkich fanów, dziennikarzy, a także koncernów sprzedażowych. Wygląda na to, że smartfon nie ukryje się do oficjalnej premiery.

 

Koreański gigant nie radzi sobie z ilością przecieków na temat nowego flagowca, który za nie cały miesiąc ujrzy cały świat. W ostatnim czasie do internetu przedostaje się coraz więcej informacji, zdjęć i jak pokazuje nam portal Slashleaks filmów na temat Samsunga Galaxy S8. Wszystkie dotychczasowe przecieki wskazują, że właśnie tak będzie będzie wyglądał nowy flagowiec Samsunga. Nie tak dawno wskazywaliśmy Wam, że nawet promujący filmik Galaxy S8 przygotowany przez samego producenta potwierdza zdjęcia, które wyciekły do internetu.

Tym razem smartfon zapozował przez 5 sekund na filmiku, który dostępny jest już na kanale YouTube. Na tylnych plecach widać wyraźnie napis, że jest to urządzenie testowe, nie do sprzedaży. Nie da się ukryć, że telefon nie będzie miał już przycisku „home”, a czytnik linii papilarnych znajduje się na tylnej części zaraz obok aparatu fotograficznego. Te i inne informacje z pewnością potwierdzą się już na samej premierze, która będzie miała miejsce 29 marca w Nowym Yorku. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać z niecierpliwością i wypatrywać kolejnych przecieków dotyczących Galaxy S8.

Źródło: Slashleaks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *