News Telefony

Huawei P10 dostępny w komputroniku

Premiera każdego wyczekiwanego smartfona zawsze wzbudza emocje. Wielu fanów danej marki czeka nie tylko na poznanie całej specyfikacji, ale również ceny premierowego urządzenia. My właśnie poznaliśmy cenę Huawei P10 w Polsce. Jesteście ciekawi ile kosztuje nowy flagowiec Chińczyków?

 

Tuż po targach w stolicy Katalonii, wszyscy klienci czekają na oficjalne ceny w swoich krajach. My poznaliśmy polską cenę przy okazji premiery, jednak pojawiała się ona w internecie dosłownie na chwilę po czym zniknęła, o czym pisał dla Was Szymon. Już dziś możemy potwierdzić, że sieć sklepów komputronik wznowiła przedsprzedaż urządzenia na swojej stronie w cenie 2699 zł w kolorze białym i czarnym.

Sieć sklepów Komputronik, jako pierwszy podał cenę urządzenia w przedsprzedaży, które zacznie być wysyłane do klientów zaraz po otrzymaniu dostawy, czyli po 21.03.2017r. Na stronie sklepu widać, że wszystkie kolory kosztują dokładnie tyle samo, ale tylko dwa warianty biały i czarny są dostępne aktualnie do sprzedaży. Nie mniej jednak możemy przypuszczać, że reszta kolorów również z czasem zacznie być aktywna.

Źródło: Komputronik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *