News Telefony

Samsung Galaxy Note 8 pojawi się na rynku. Zaskoczeni?

Rynek smartfonów potrafi nas zaskoczyć. Tym razem po raz kolejny zrobił to Samsung podając informacje odnośnie Galaxy Note 8, którego ujrzymy prawdopodobnie w przyszłym roku.

 

Samsung z pewnością był największym zaskoczeniem tego roku. Koreański producent nie spodziewał się, że ich najnowszy flagowy notes przysporzy tyle kosztownych problemów. W tym momencie koncern próbuje uratować co się da i wprowadza już drugi i ostatni program wymiany telefonów Samsung Galaxy Note 7. Koreańczycy mają jednak dla nas wszystkich niespodziankę.

Samsung-Galaxy-Note-7

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami oraz spekulacjami następca 7 generacji miał zostać definitywnie uśmiercony, jednak producent ma inne plany. Podczas udzielania informacji odnośnie najnowszego programu zwrotów Samsung zdradził nam, że wszyscy klienci, którzy zdecydują się na wymianę sprzętu Note 7 na inne komercyjne flagowce (S7 lub S7 Edge) będą mogli wziąć udział w przyszłym roku w nowym programie wymiany, który umożliwi im tańszy zakup smartfona Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy Note 8! Tak, dobrze przeczytaliście Galaxy Note 8 będzie dostępny w przyszłym roku. Co prawda nie mamy więcej informacji dotyczących Note 8, jednak z pewnością możemy się spodziewać próby rehabilitacji za wybuchowego poprzednika. Na pewno możemy się domyślać, że będzie on podobny do komercyjnego Galaxy S8.

Źródło: Yahoo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *