News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 z pamięcią 6GB dostępny na rynku

Nie opadła jeszcze wrzawa po premierze Samsunga Galaxy Note 7, a już mamy nowe informacje. Zgodnie z informacją od TENAA wiemy, że została również wypuszczona wersja biznesowego flagowca z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej z Dual Sim.

 

Jeszcze przed premierą Samsunga Galaxy Note 7 w sieci pojawiało się wiele plotek na jego temat. Jedna z takich informacji wskazywała, że telefon będzie posiadał 6 GB pamięci RAM. W trakcie premiery wiedzieliśmy już, że będzie to 4 GB, jednak okazuje się, że istnieje również wersja z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej z wersją Dual Sim. Skąd to wiemy?

fot. TENAA
fot. TENAA

Do sieci przedostały się screeny z bazy TENAA, które potwierdzają powyższą informacje. Samsung na pewno potrafi zaskoczyć swoich klientów najnowszymi technologiami, ale nie potrafi dochować tajemnicy. Przedpremierowe plotki potwierdziły się w każdym calu i znowu sprawdza się stare przysłowie „w każdej plotce tkwi ziarno prawdy”. Informacja z Chińskiego Urzędu Certyfikatów pokazuje może nam również sugerować, że wersja pokaże się głównie na rynkach Azjatyckich.

Źródło: SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *