News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 na zdjęciach

Przecieki medialne to gratka dla wszystkich fanów. Nie tak dawno podawaliśmy szczegóły dotyczące specyfikacji najnowszego Samsunga Galaxy Note 7, a dziś możemy go zobaczyć w pełnej okazałości. Specjaliści od medialnych przecieków nigdy nie zawodzą.

 

Na początku warto zwrócić uwagę, kto pierwszy przedstawił nam informacje na temat nowoczesnego smartfona od firmy Samsung. Znany z twitterowych wiadomości evleaks podzielił się z nami zdjęciem biznesowego flagowca. To co mogło nas zaskoczyć to jedynie specyfikacja całego urządzenia. Sam telefon do złudzenia przypomina najnowszego flagowca z rodziny S7 Edge. W skrócie możemy powiedzieć, że design jest ten sam.

Samsung Galaxy Note 7 / fot.evleaks
Samsung Galaxy Note 7 / fot.evleaks

Na miesiąc przed premierą evleaks zaprezentował nam zdjęcia (wyglądające na prasowe) Note 7 aż w trzech wersjach kolorystycznych. Specjalista Evan twierdzi, że będą to następujące kolory: czarnym (Black Onyx), srebrny (Silver Titanium) i błękitny (Bluer Coral). Patrząc na wszystkie kolory oraz ich oznaczenia widać, że nazwy są bardzo podobne do poprzednich modeli z rodziny S6. Niestety pewną informacją jest wieść, że Note 7 zobaczymy tylko i wyłącznie w wersji Edge (nie wiemy jeszcze, czy tak będzie się nazywać). Na pocieszenie napiszę, że Note 7 będzie wodoodporny. Pozostaje nam jedynie czekać do oficjalnej premiery w Nowym Jorku, która będzie miała miejsce 2 sierpnia.

źródło: evleaks / Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *