Internet News

Rozszerzony program promocyjnych Monet na Allegro

Z rozszerzenia przez portal aukcyjny Allegro.pl promocji ucieszą się zapewne klienci, którzy szukają ofert oznaczonych Monetami. Sprzedawcy mogą dodatkowo zapłacić za to, aby ich oferty były promowane Monetami.

 
Obecnie już ponad 1 mln klientów Allegro wybiera produkty oznaczone promocyjnymi Monetami, które zamieniane są na rabaty w stosunku 1 Moneta – 1 zł. Dla sprzedawców program promocyjny daje dodatkowo możliwość wyróżnienia się wśród innych sprzedawców zwiększając atrakcyjność swoich aukcji.
 
Największą zaletą są realne działające rabaty na zakupy w serwisie. Kupony o wartości 10 lub 20 zł możemy wykorzystać w ciągu 14 dni na zakupy na Allegro o wartości, co najmniej 50 zł.
 

allegro.pl

 
Obsługa całego programu partnerskiego sprowadza się do minimum, a użytkownik nie musi spełniać dodatkowych warunków. Wszystko działa automatycznie.
 
Klienci chętniej kupują produkty nagradzane Monetami, a możliwość dokupienia ich przez sprzedawców do własnych aukcji to dobra wiadomość, ponieważ pozwala to na dodatkowe wyróżnienie się na rynku.
 
Możliwość kupowania Monet sprawi, że zwiększy się aktywność sprzedawców i klientów. Na rozwiązaniu zapewne skorzystają obie strony.
 
Źródło: msn.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *