Audio Elektronika Muzyka News

Audio Video Show – uczta dla audiofilów i miłośników video

W tym roku największe w Polsce targi sprzętu audio-video – Audio Video Show obchodzą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Audio Video Show to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć urządzenia do codziennego użytku za kilkaset złotych oraz systemy audio i video o wartości kilkuset tysięcy euro. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty. Targi to również niebywała okazja, aby sprawdzić możliwości najdroższego sprzętu, sprowadzonego do Polski tylko na czas wydarzenia.

Targi odbędą się za miesiąc i potrwają cały weekend, od 17 do 19 listopada 2017 roku. Wydarzenia odbywać się będą równolegle w trzech miejscach: na PGE Narodowym, hotelu Golden Tulip i hotelu Radisson Blu Sobieski. W trakcie wystawy pomiędzy hotelami a stadionem PGE Narodowym przemieszczać się będzie można specjalnymi autobusami kursującymi wahadłowo. Odjazd co pół godziny (tj. o 11.00, 11.30, 12.00 itd.) spod Hotelu Sobieski oraz stadionu. Warto także nadmienić, że istnieje możliwość noclegu w wyżej wymienionych hotelach – jest to ukłon w stronę osób odwiedzających targi, którzy przybędą z daleka.

fot.flickr.com

Atrakcją jest to, że w tym roku organizator przygotował specjalną, bezpłatną aplikację targową, która będzie dostępna do pobrania od 10.11.2017. Aplikacja działa na telefonach z systemami iOS/Android. Aplikacja umożliwia dostęp do: mapy targów, wyszukiwarki, informacji o wystawcach, informacji o prezentacjach i seminariach, dostępnych rabatach. Dodatkowo, wybierając interesujące nas prezentacje i seminaria, zyskujemy dostęp do funkcji przypominania, która przy pomocy komunikatów typu 'push’, przypomni nam o zbliżających się wydarzeniach, tak abyś już nigdy nie przegapił ich w ferworze zwiedzania. Aplikacja dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Audio Video Show.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 17 listopada 2017, 13.00 – 20.00
Sobota 18 listopada 2017, 10.00 – 20.00
Niedziela 19 listopada 2017, 10.00 – 18.00

Koszt biletu to 30 zł (wybrany dzień) lub 45 zł za trzy dni ucztowania na Audio Video Show. Ciekawostką jest to, że młodzież do lat 16, może wejść na targi bezpłatnie.

Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletów na wydarzenie, dostępne na stronie http://www.audioshow.pl/

Źródło: informacje prasowe, www.audioshow.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *