News Recenzje

Recenzja Trust Qylo Fast – wygodnej, bezprzewodowej ładowarki

Holenderska marka Trust, znana jest z produkcji akcesoriów elektronicznych. Poddana dzisiaj testom bezprzewodowa ładowarka Trust Qylo Fast, zapewnić ma szybkie, bezproblemowe ładowanie urządzeń.

Jak wygląda to w praktyce? Sprawdźmy.

Trust Qylo Fast – pierwsze wrażenie

Zestaw od producenta zawiera kabel micro USB, instrukcję obsługi oraz naszą ładowarkę. Jest ona niezwykle kompaktowa, a jej cienki kształt i możliwość wybory koloru sprawia, że możemy dopasować ją do każdego wnętrza czy pomieszczenia. My jesteśmy w posiadaniu granatowej i prezentuje się naprawdę ładnie.

Wykonana jest z dobrej jakości materiałów i sprawia wrażenie solidnej. Jak sam producent wspomina, jest to szybka ładowarka dla telefonów z technologią Qi – czyli możliwością bezprzewodowego transferu energii z użyciem ładowania indukcyjnego. W tym miejscu rozwiejemy wszelkie wątpliwości, ładowarka jest kompatybilna nie tylko ze smartfonami marki Samsung, ale również z modelami firmy iPhone.

Trust Qylo Fast działanie

Ładowanie za pomocą tej ładowarki, jest dziecinnie proste. Wystarczy położyć ją na podstawce, a telefon zaczyna się samoczynnie ładować. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które mamy nadzieje, już niedługo będzie standardem. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w inteligentne zabezpieczenie FOD (Foreign Object Detection), które namierza obce przedmioty, tym samym zapobiegając uszkodzeniom i zakłóceniom podczas ładowania.

Ładowarka posiada moc wyjściową 5 W,7,5 W i 10 W. Będzie działała z każdym smartfonem, obsługującym technologie bezprzewodowego ładowania. Tryb szybkiego ładowania dla iPhone to 7.5 W, natomiast dla Samsunga jest to tryb 10 W. Urządzenie działa z każdą ładowarką USB.

Dodatkowym atutem tego produktu, jest tryb nocny, który powoduje wyłączenie się wskaźnika ładowania po 20 sekundach, dzięki czemu jasne światło nie będzie nas raziło podczas spania.

Czy warto kupić trust Qylo Fast?

Niewielkie rozmiary i solidne wykonanie, czynią z tej ładowarki przedmiot, który warto zakupić. Poza aspektami wizualnymi spełnia ona swoją funkcję należycie. Mała waga oraz rozmiar sprawi, że możemy ją wziąć ze sobą wszędzie. Plusem, jest również przystępna cena – ok. 100 zł. Producent obejmuje urządzenie gwarancją na 24 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *