News Recenzje

Powerbank Trust Primo Ultra Thin 10000 mAh – recenzja

Trust, jest to holenderska marka, która wyspecjalizowała się w produkcji elektronicznych akcesoriów. Testowany dzisiaj powerbank Primo, posiadający 10000 mAh, pochodzi z seri Ultra Thin.

Stylistyka opakowania, w którym go otrzymujemy, jest dość charakterystyczna. W zestawie otrzymujemy kabel oraz instrukcję obsługi.

Powerbank Trust Primo Ultra Thin 10000 mAh – pierwsze wrażenie

Wyjmując tę baterię z pudełka, naszym oczom ukazuje się designerska konstrukcja. Jest to obudowa, która została wykonana z lekko chropowatego tworzywa, które wydaje się bardzo wysokiej jakości. Akumulator, jest bardzo przyjemny w dotyku, oraz odporny na zadrapania czy uszkodzenia mechaniczne. Całość konstrukcji jest dość lekka – waży 240 g.

Powerbank holenderskiego producenta, został wyposażony porty 2 x USB-A i USB-C, co umożliwia ładowanie 3 urządzeń jednocześnie. Pojemność 10000 mAh jest w zupełności zadowalająca, biorąc pod uwagę niewielki rozmiar urządzenia i umożliwia naładowanie kilkukrotnie telefonu, w zależności od pojemności baterii. Z łatwością schowamy go do małego plecaka.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję szybkiego ładowania, co pozwala na dostarczenie maksymalnej mocy, do podłączonych urządzeń. Powerbank, możemy naładować za pomocą dołączonego w zestawie kabla micro-USB lub wybierając port USB-C. Czas całkowitego ładowania wynosi ok. 6h, a o aktualnym stanie naładowania informuje wskaźnik LED.

Czy warto kupić Powerbank Trust Primo Ultra Thin 10000 mAh?

Urządzenie to, pozwala na stabilną współpracę ze smartfonem. Dużym plusem tego urządzenia jest jego wykonanie. Jest solidny, a zarazem przyjemny w dotyku. Dostępny jest w różnych kolorach, ten używany przez nas w teście ma akurat miętowe zabarwienie. Dużym atutem jest również szybkie ładowanie oraz możliwość podłączenie 3 urządzeń.

Powerbank kupicie w cenie ok. 70 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *