News Recenzje

Recenzja produktów Green Cell – Powerbank, kable, ładowarka indukcyjna

Rok szkolny zaczął się już na dobre. Z tej okazji wiele sklepów organizowało różne akcje, dzięki którym taniej można było kupić niektóre produkty. Choć powrót do szkoły bezpośrednio mnie nie dotyczy chętnie skorzystałam z promocji Back To School zorganizowanej przez sklep Świat Baterii. Wybrałam kilka produktów marki Green Cell, które mają zapewnić stały dostęp do naładowanego telefonu.

Myślę, że każdemu z nas trafiła się taka sytuacja, w której pilnie potrzebowaliśmy skorzystać z telefonu, a poziom naszej baterii nieubłagalnie zbliżał się do zera. W takiej sytuacji możemy się znaleźć na przykład stojąc w korku po odbiór dziecka ze szkoły. Jak dać mu znać, że się spóźnimy? Podobnie sytuacja może wyglądać po stronie dziecka, które może zapomnieć naładować telefon. Na szczęście nieduże zakupy mogą pomóc rozwiązać ten problem.

Power Bank Green Cell PRO 10000mAh

Jako wsparcie zdecydowałam się na zakup power banku o pojemności 10 000 mAh, który pozwoli mi w awaryjnej sytuacji naładować w pełni mój telefon 2 razy.

Jednak w dalszym ciągu bateria w większości telefonów nie przekracza pojemności 3 000 mAh, a ich właściciele będą mogli się cieszyć możliwością naładowania telefonu ponad 3 razy. Urządzenie posiada 2 porty USB, które pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń prądem nawet do 2.1A. Całość została ukryta w obudowie wykonanej z aluminium, która zapewnia odpowiednią ochronę dla baterii oraz nadaje nowoczesnego wyglądu.

Power bank ma niewielkie rozmiary i spokojnie zmieści się w każdym plecaku czy damskiej torebce. Pomoże nam w każdej sytuacji, gdy nie będziemy mieli dostępu do prądu.

Green Cell bezprzewodowa ładowarka indukcyjna 

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna ma za zadanie pomóc nam utrzymać naładowany telefon w ciągu dnia. Wystarczy położyć ją w miejscu, gdzie zazwyczaj kładziemy swój telefon, a ładowanie będzie odbywać się automatycznie.

Ładowanie odbywać się będzie z mocą 1A. Gumowe wykończenie ładowarki zapobiega ślizganiu się telefonu. Gumowe nóżki zadbają o to, by urządzenie stało stabilnie w wybranym przez nas miejscu.

Ładowarka pasuje do wszystkich urządzeń z funkcją ładowania indukcyjnego. Między innymi: Apple iPhone X, iPhone 8/8 Plus, Samsung Galaxy S8S/ S9 oraz Note 7.

Green Cell płaski przewód USB-C

Zazwyczaj wszystkie ładowarki, których używałam non stop dość szybko kończyły swój żywot. Dlatego od pewnego czasu mam zasadę, że fabryczną ładowarkę zostawiam w domu przy łóżku.

Do zadań specjalnych takich jak ładowanie telefonu na mieście czy szybkie zgrywanie danych poza domem staram się wybierać przewody o większej wytrzymałości. W ten sposób właśnie zdecydowałam się na zakup odpowiednio zabezpieczonego, płaskiego przewodu USB-C.

Jego kształt zapobiega plątaniu, przez co znacznie wydłuża się jego żywotność. Kabel ma tylko 25 cm długości, więc idealnie sprawdza się jako przewód do power banków lub zgrywania danych z telefonu.

Green Cell przewód nylonowy USB-C

Lubię też korzystać z przewodów, które mają nylonowe zabezpieczenie. Ten rodzaj oplotu kabla zapobiega jego plątaniu i wydłuża jego żywotność. Przewód nylonowy od Green Cell ma 1m długości, dzięki czemu jego użytkowanie jest znacznie łatwiejsze.

Wspiera on ładowanie Quick Charge oraz transfer danych, więc będzie idealnym zamiennikiem, gdy fabryczna ładowarka się uszkodzi.

Dajcie znać jak Wy dbacie o to, aby cały czas mieć naładowany telefon? Czy bateria starcza Wam na cały dzień?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *