News Rozrywka Telefony

Powstał teledysk nakręcony za pomocą Google Pixel 2

Technologia rozwija się bardzo szybko. Przywykliśmy już do tego, że bardzo dużo smartfonów ma szerokie pole do popisu pod względem fotografii i co za tym idzie – wielu użytkowników rezygnuje z zakupu aparatów cyfrowych lub kamer na rzecz dobrze wyposażonego telefonu. Potwierdzeniem tego jest najnowszy teledysk Johna Legend.
 
John Legend to znany piosenkarz, który został nagrodzony m.in. statuetką Grammy oraz Oscarem za najlepszą piosenkę filmową. Wspomniany artysta nagrał teledysk do swojego najnowszego kawałka „A Good Night” za pośrednictwem smartfona. Do tego celu został użyty flagowiec Google – Pixel 2.
 

 
Jak widać na wyżej umieszczonym teledysku jakość jest świetna. Smartfon zaskoczył wszystkich znakomitym rejestrowaniem scen w słabo oświetlonych sceneriach. Wiele smartfonów boryka się właśnie z złym nagrywaniem w takich miejscach, ale nie flagowiec od Google. To świetna reklama dla wspominanego smartfona.
 
Wiele osób zapewne miałoby problem z odróżnieniem tego, czy teledysk został nagrany profesjonalnym sprzętem, czy też smartfonem. Różnica jest tak naprawdę znikoma. Na pewno teraz wzrośnie sprzedaż owego telefonu.
 
Źródło : phonearena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *