Aktualizacje Komputery News

Pojawiają się problemy po aktualizacji Windows 10

Microsoft przez jakiś czas wycofywał i na nowo wprowadzał najnowszą aktualizację. Firma chciała wyeliminować każdy błąd i upewnić się, że jest ona w pełni sprawna. Pomimo tylu kontroli i poprawek okazała się wadliwa. Na pierwszy spory problem nie trzeba było długo czekać. Wielu użytkowników po aktualizacji zgłasza, że przeglądarka Google Chrome zawiesza cały system.
 
Pomimo tylu skarg póki co nie ma rozwiązania, które mogłoby naprawić usterkę. Podczas gdy użytkownik korzysta z wyżej wymienionej przeglądarki dochodzi do zawieszenia całego komputera i kompletnego braku reakcji. Jedynym wyjściem z sytuacji jest reset całego sprzętu za pomocą przycisku.
 
Microsoft zajął się już całą sprawą i obecnie pracuje nad rozwiązaniem. Poprawka powinna pojawić się już niedługo. Dziwny jest fakt, że tak duży błąd został przeoczony. Źródło informuje, że Update był testowany przez masę osób. Bardzo możliwe jest to, że błąd powoduję nie tylko sama aktualizacja lecz także inne czynniki, ale nie ma jednoznacznie stwierdzonej tej wersji.
 
Należy więc uważać na najnowszą aktualizację – Windows 10 April 2018 Update. Najbardziej bezpiecznym wyjściem będzie wstrzymanie się od odświeżania swojej wersji oprogramowania przynajmniej do naprawienia błędu. Może się okazać bowiem, że nie będziecie w stanie normalnie pracować w przeglądarce Google Chrome.
 
Źródło : neowin.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *