News Operatorzy

Play Ubezpieczenia – skorzystaj z ubezpieczenia od 0,99 zł miesięcznie

Dzisiaj w sklepie Google Play pojawiła się nowa aplikacja Play Ubezpieczenia. Operator we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferuje polisy ubezpieczeniowe od 0,99 zł/miesięcznie.

 
Dzisiaj oficjalnie ruszył mobilny market ubezpieczeniowy pod nazwą ,,Play Ubezpieczenia”, który ma oferować ,,ubezpieczenia szyte na miarę”, a wszystkie usługi będziemy mogli nabyć błyskawicznie za pomocą smartfonu.
 

play.pl

 
Na początek będzie można zaopatrzyć się w 31 produktów ubezpieczeniowych w 73 możliwych konfiguracjach. Oferta powstała we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi w Polsce: Alianz, BNP Paribas Cardif, Nederlanden, Oney, Uniqa.
 
Posiadacze telefonów z systemem Android już teraz mogą pobrać aplikacje z Google Play, a dla posiadaczy sprzętu Apple aplikacja ma pojawić się jeszcze w tym roku.
 
play.pl

&nsbp;
Po instalacji użytkownik dostaje do dyspozycji praktyczny w nawigacji market ubezpieczeniowy. Całość podzielono na kategorie: Dom, Rodzina, Podróże i Sport, Zdrowie, Bezpieczeństwo, Smartfon, Motoryzacja.
 
Wśród oferty znajdziemy m.in.:
 
Fitness assistance – 1,99 zł/miesięcznie – ubezpieczenie dla osób uczestniczących w zajęciach fitness,
 
Bezpieczna torebka – 0,99 zł/miesięcznie – ubezpieczenie damskiej torebki wraz z jej zawartością,
&nsbp;
Assistance rowerowy- 3,99 zł/miesięcznie – pomoc, gdy rowerzysta ulegnie wypadkowi.
 
Oprócz pojedynczych usług możemy zdecydować się na pakiety ubezpieczeniowe (Standard, Premium), większość pakietów nie przekracza kwoty 10 zł/miesięcznie.
 
play.pl

 
Każdy klient sieci Play na start projektu otrzymuje pakiet Freeminum, który uprawnia go do skorzystania jednego z trzech do wyboru możliwych ubezpieczeń bez opłat przez okres 12 miesięcy.
 
Źródło: play.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *