News Telefony

Pierwszy smartfon z wysuwanym modułowo aparatem – Xiaomi Mi Mix 3

W ofercie chińskiego producenta znajdziemy wiele modeli telefonów, które są mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie. Bezsprzeczną serią mocno zaawansowanych technologicznie smartfonów jest seria Mi Mix. Produkty z tej linii wyróżniały się na tle innych urządzeń swoimi nietypowymi rozwiązaniami.

Najnowszy model Mi Mix 3 zyskał wysuwaną przednią kamerkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu producent może pochwalić się blisko 93,4% pokryciem ekranu. W wysuwanym module umieszczono podwójną kamerę o rozdzielczości 24 Mpix + 2 Mpix z trybem portretowym. Na pochwałę zasługuje możliwość wybrania dźwięku przy wysuwaniu aparatu.

Na tyle z kolei mamy do czynienia z dwoma aparatami po 12 Mpix każdy. Dostępne ma być również nagrywanie video w slow motion 960 kl/s. Xiaomi chwali się również dopracowanym trybem nocnym i lepszym odszumianiem obrazu by efekty były jeszcze lepsze.

purepc.pl

Urządzenie wyposażono w ekran AMOLED o przekątnej 6,39 cala i rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Zastosowano zaawansowany procesor Qualcomm Snapdragon 845 wspierany przez prawdopodobnie aż 10 GB pamięci RAM (informacja nie jest jeszcze potwierdzona).

Mi Mix 3 będzie wspierać możliwość bezprzewodowego ładowania. Na pokładzie znajdziemy również NFC, GPS, WiFi, Bluetooth 5.0 oraz USB typu C. Czytnik linii papilarnych znajdziemy na tyle urządzenia. Całość zasilana ma być akumulatorem o pojemności 3850 mAh.

W I kwartale nowego roku ma pojawić się wersja urządzenia z modułem 5G. Nowy produkt zakupimy w kolorze: Onyx Black, Jade Green i Snapphire Blue. Niestety nie wyceniono jeszcze urządzenia na rynek Europejski.

Źródło: gizmochina.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *