News Telefony

Istne szaleństwo – Samsung Galaxy S10 z 12 GB RAM

Choć do premiery najnowszego flagowca od Samsunga pozostało jeszcze kilka miesięcy to w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat modelu S10. Od niedawna krąży szokująca informacja, że najdroższa wersja ma posiadać aż 12 GB pamięci operacyjnej RAM.
 
Xiaomi teraz Samsung wyścig o największą ilość RAM trwa w najlepsze. Słyszeliśmy już o Xiaomi Mi Mix 3 z 10 GB RAM na pokładzie teraz Samsung Galaxy S10 z 12 GB RAM – tylko, po co? Czy jesteśmy w stanie wykorzystać taką ilość pamięci operacyjnej na telefonie?
Z informacji dostępnych w Internecie dowiadujemy się, że najnowszy flagowiec od Samsunga wystąp w trzech podstawowych wersjach z różną ilością pamięci RAM, odpowiednio: 4, 6 i 8 GB. Producent przygotowuje również czwartą opcję z modułem 5 G i aż 12 GB RAMU.
 
Jestem przekonany, że taka ilość pamięci pozwoli na pracę z kilkunastoma otwartymi aplikacjami i zaspokoi najbardziej wymagających użytkowników. Sercem tego potwora ma być procesor Exynos 9820 wraz z zapowiadanym od niedawna formatem UFS 3.0.
Nadal jednak brakuje potwierdzonych informacji czy wersja z modułem 5 G i 12 GB pamięci RAM trafi na polski rynek konsumencki, możliwe, że wystąpi on tylko w wybranych lokalizacjach.
 

uk.businessinsider.com

 
Na chińskim portalu mamy również informacje, które wskazują, że podstawowa wersja z 4 GB RAM i 64 GB pamięci na dane ma zostać wyposażona w 5,8 calowy ekran z czytnikiem linii papilarnych na tyle urządzenia, a modele o większej ilości RAM, czyli 6 i 8 GB mają posiadać ekran o przekątnej 6,44 cala i czytnikiem linii papilarnych zintegrowanym z ekranem.
 
Źródło: uk.businessinsider.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *