News

Pierwszy autoryzowany internetowy sklep XIAOMI w Polsce

Dotychczas elektronika od Xiaomi była dostępna tylko przez zagranicznych pośredników. Miłośnicy marki Xiaomi mogą się cieszyć, ponieważ otworzono pierwszy stacjonarny sklep Xiaomi! Kupowanie telefonów oraz akcesoriów będzie teraz pewne oraz komfortowe.
 
Marka Xiaomi stała się niezwykle popularna w naszym kraju, jednak możliwość kupna jakichkolwiek ich produktów była utrudniona ze względu na zakupy z niepewnych źródeł. Szczęśliwy dzień dla fanów Xiaomi! Otworzono stacjonarny sklep w Warszawie! Zajęła się tym firma ABC Data, która jest oficjalnym dystrybutorem Xiaomi na Polskę. Początkowo firma pojawiła się na allegro, ale później otworzyła fizyczny sklep, dodatkowo rozpoczęła sprzedaż w Internecie na swojej oficjalnej stronie.
 
Sklep oferuje nam telefony z serii Mi, takie jak Mi 6 oraz Redmi 4A. Znajdziemy w nim również wszelkie urządzenia inteligentne, np. odświeżacze powietrza lub opaski na rękę. Oferta jest dość duża, więc każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.
 
ABC Data zapewnia, że oferta produktowa punktu będzie ciągle się powiększać o nowe urządzenia, które będą pojawiać się na rynku. Wszystko wskazuje na to, że najwięksi miłośnicy Xiaomi mogą przestać się martwić o zakup nowych smartfonów znanej marki.
 
ABC Data  oferuje nam również wyprzedaże błyskawiczne, które mają na celu sprzedaż towarów po znacznie niższej cenie. Oficjalny sklep Internetowy Xiaomi znajdziemy pod adresem Mi-Home.pl. Miejmy nadzieję, że spełni on oczekiwania najbardziej wybrednych klientów oraz zapewni fachową obsługę.
 
Źródło: xiaomi4you.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *