News Telefony

Smartfon dedykowany specjalnie dla graczy

Jesteś miłośnikiem gier moblinych? Marzy Ci się smartfon przeznaczony tylko do grania? Chiński producent oferuje nam właśnie taki sprzęt! Firma Razer zapoczątkowała serię smartfonów przeznaczonych tylko do gier. Smartfony te zrobiły furorę wśród najbardziej wymagających graczy. Wszystko wskazuje na to, że chińska marka pójdzie w ślady amerykańskiej firmy!
 
Chiński producent Nubia ma zamiar stworzyć smartfon Z18, który ma za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających miłośników mobilnej rozrywki. Urządzenie ma prawdopodobnie zawierać 8 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Procesor na razie zostaje tajemnicą, zakładamy jednak, że Nubia zdecyduje się na układ Qualcomm Snapdragon. Dodatkowo smartfon Z18 ma być wyposażony w cienkie ramki otaczające ekran, dzięki czemu będzie bardziej uniwersalny.
 
Na ten moment wspomniany wyżej amerykański producent nie ma sobie równych, jeśli chodzi o smartfony specjalizujące się tylko w grach. W urządzeniu znajduje się procesor Snapdragon 835, 8 GB pamięci RAM oraz bateria o pojemności 4000 mAh. Furorę robi jednak spektakularny wyświetlacz, który potrafi odświeżać obraz w częstotliwości 120 Hz.
Nubia poprzeczkę ma naprawdę wysoko, czy da radę sprostać konkurencji?
 
Jesteśmy ciekawi, czy Nubia zaoferuje coś, co będzie mogło godnie konkurować z przenośnymi konsolami. Kolejną kwestią jest wycena smartfona przez chińskiego producenta. Nie zostaje nic innego jak tylko czekać na pojawienie się na rynku Z18.
 
Źródło: gizmochina.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *