Internet News

PayU – 30 dniowy termin zapłaty

Jeden z najbardziej znanych operatorów płatności internetowych PayU wprowadził niedawno usługę, która umożliwia odroczenie płatności do 30 dni bez żadnej prowizji.

Przedstawiciele zapewniają, że to rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla osób, których czeka nieoczekiwany wydatek np. w okresie świątecznym. Według regulaminu dowiadujemy się, że termin wywiązania się ze spłaty należności bez naliczenia prowizji wynosi 30 dni, a jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie damy rady zapłacić za nasze zakupy nasze zadłużenie zostanie rozłożone na 3 lub 6 rat. Rozłożenie wiąże się z naliczeniem stosownej prowizji w wysokości 4,08 % w skali miesiąca.
 

payu.pl

 
Decyzja o przyznaniu odroczenia spłaty odbywa się w ciągu kilkunastu sekund. Partnerem usług jest firma Kreditech działająca pod marką Mondeo Now i to właśnie na jej numer rachunku bankowego należy spłacać należność. W rzeczywistości za nasze zakupy zapłaci w/w firma, a kupujący otrzyma stosowną wiadomość e-mail z dostępem do panelu klienta.
 
PayU zapewnia, że do skorzystania z usługi PayU Płacę później nie jest wymagany dodatkowy instrument płatniczy, a w efekcie tego nie ponosimy dodatkowych opłat za skorzystanie z usługi. Jeżeli jednak regulaminowy okres spłaty zostanie przekroczony kwota zostanie rozłożona na maksymalnie 6 rat z miesięcznym oprocentowaniem 4,08%.
 
Podsumowując nowa usługa może cieszyć się powodzeniem wśród uczniów czy studentów oraz w okresie przedświątecznym.
 
Źródło: payu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *