Audio Elektronika Muzyka News Rozrywka

Audio Video Show 2017 – łakomy kąsek dla wystawców

Audio Video Show z kolejnym rekordem wynajętych sal! W nadchodzącej wielkimi krokami imprezie audiowizualnej, weźmie udział więcej wystawców, niż to miało miejsce rok temu.

Już na miesiąc przed rozpoczęciem Audio Video Show 2017 – największych w Polsce targach sprzętu audio i video, pobity został zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski – zarezerwowano aż 168 sal prezentacyjnych oraz 35 stoisk. To największe tego typu wydarzenie w Polsce i drugie, co do wielkości w Europie.
Tegorocznym rekordem targów Audio Video Show jest również liczba 155 wystawców. W czasie wydarzenia nie zabraknie popularnych producentów, jak Samsung, Sony, Panasonic, czy Philips. W dniach 17-19 listopada na targach zostanie zaprezentowany także sprzęt ekskluzywnych marek jak B&W, McIntosh czy Bang & Olufsen. Ponadto, w salach stadionu PGE Narodowy goście będą mogli zwiedzić największą w Polsce wystawę słuchawek.
fot.flickr.com
„To już piętnasta z rzędu edycja, podczas której pobiliśmy kolejny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. Na przestrzeni 20 lat, Audio Video Show z niewielkiego lokalnego wydarzenia, urosło do miana drugiej największej imprezy tego typu w Europie. Nieustannie dążymy do tego, aby targi były coraz bardziej atrakcyjne pod względem prezentowanych produktów i zaplanowanych atrakcji” – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.
W luksusowych salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego zostanie pokazany sprzęt z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający zobaczą zarówno mobilny sprzęt do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video o wartości kilkuset tysięcy.
Źródło: informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *