News Operatorzy

Orange’owe LTE w sieci Play już dostępne!

Okres świąteczny to czas prezentów, zaskoczeń i wielu niespodzianek. Właśnie taką niespodziankę, a zarazem prezent sieć Play przygotowała dla swoich klientów. Już od teraz dostępne jest Orange’owe LTE w sieci Play. Jednak to nie wszystko.

 
O współpracy Play z siecią Orange dość głośno było w okolicach lipca. Wszystko wskazuje na to, że własnie teraz ponownie wracamy do tematu. Na blogu YouTube sieci Play dowiadujemy się, że już teraz jest dostępne Orange’owe LTE w sieci fioletowych. Pierwsze informację zaczęły napływać bezpośrednio od klientów. Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka postanowił zabrać głos wyjaśniając pokrótce dlaczego już teraz pojawiają się możliwości przełączenia na zasięg sieci Orange w LTE, którego uruchomienie było planowane dopiero w styczniu 2018 roku.

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich klientów sieci Play, jednak jest też ta zła. Fioletowy operator zniósł limitu prędkości przesyłania danych, która ciągle oscyluje ona w okolicach 3 Mbit/s. Z całą pewnością mamy tutaj spore zaskoczenie, tym bardziej, że o zasięgu sieci Play wiele się mówi.
 
Źródło: Blogplay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *