Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 22/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Wonder Woman”
 
Tytuł oryginalny: Wonder Woman
 
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
 
Produkcja: Chiny, Hongkong, USA, Wielka Brytania, Włochy
 
Premiera: 2 czerwca 2017 (Polska) 15 maja 2017 (Świat)
 
Diana to księżniczka Amazonek, niepokonana wojowniczka. Swoje dzieciństwo spędziła na odludnej wyspie. Gdy pewnego dnia amerykański pilot rozbija się na rajskiej wyspie Diana dowiaduje się o wielkim konflikcie. Księżniczka – Wonder Woman porzuca swój dom i próbuje powstrzymać zagrożenie. Księżniczka przekonuje się o swojej mocy i prawdziwym przeznaczeniu.
 

 
,,Cicha noc”
 
Tytuł oryginalny: Cicha noc
 
Gatunek: Dramat, Komedia
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 24 listopada 2017 (Polska) 21 września 2017 (Świat)
 
Adam, na co dzień pracuje i żyje za granicą. W Wigilię Bożego Narodzenia niespodziewanie odwiedza swój rodzinny dom. Na początku ukrywa prawdziwy powód wizyty. Do swojej intrygi angażuje ojca, brata i siostrę z mężem. Sytuacja znacznie komplikuje się, gdy oznajmia rodzinie, że wkrótce zostanie ojcem. Zgodnie z polską tradycją na stole pojawia się alkohol. Cała rodzina nie wie ci czeka ich w dalszej części spotkania wigilijnego.
 
https://www.youtube.com/watch?v=cA6BUYVkQoE
 
,,Cudowny chłopak”
 
Tytuł oryginalny: Wonder
 
Gatunek: Dramat, Familijny, Komedia
 
Produkcja: Hongkong, USA
 
Premiera: 19 stycznia 2018 (Polska) 15 listopada 2017 (Świat)
 
Auggiem to 10 – letni chłopak, który jako nieliczny marzy, aby spędzić zwykły dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy zmuszony jest na edukację w domu. Sytuacja zmienia się jednak, gdy 5 klasę zaczyna w normalnej szkole. Mimo, że jego wygląd jest sensacją w szkole to koledzy traktują go jak zwyczajnego kolegę. Jego postrzeganie wśród uczniów zmienia się, gdy pojawia się piękna dziewczyna Summer. Dostrzega w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Jeden gest i pomocna dłoń sprawia, że chłopak chce udowodnić całemu światu, że nie tylko twarz czyni go niezwykłym człowiekiem.
 
https://www.youtube.com/watch?v=7rhdu2j_1hI
 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *