News Operatorzy

Orange i T-Mobile dają darmowe pakiety danyh za awans Polski na Euro 2016

Z okazji awansu Polskiej reprezentacji piłki nożnej sieci T-Mobile i Orange przyznają swoim klientom darmowe bonusy w postaci 10 i 18 GB. Ekipę Lewandowskiego zauważył ktoś jeszcze, jesteście ciekawi kto?

 

Różowy operator w związku z ogromną euforią jaka opanowała Polskę zaskakuje swoich klientów miłym gestem zwiększając ilość danych internetowych. T-Mobile obdarowuje swoich klientów przyzna bonusem w postaci 10 GB do wykorzystania w okresie rozliczeniowym przez 30 dni. Wystarczy wysłać SMS o treści GOLSZW10 pod bezpłatny numer 499. Pamiętajmy, że wiadomość powinna zostać wysłana do 28 czerwca aby skorzystać z promocji jaką oferuje nam operator. Z bonusu mogą skorzystać zarówno klienci posiadający abonament, jak i oferty na kartę. Dokładne informacje oraz szczegóły promocji znajdziemy w regulaminie operatora.

T-mobile_oferta

Orange odpowiadając na propozycje konkurencji również przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. U pomarańczy otrzymamy aż 18 GB transferu danych, który dla odmiany można wykorzystać do końca 29 czerwca. Oferta jest bardzo podobna jak w T-mobile, ponieważ tutaj również mogą z niej skorzystać klienci z umową abonamentową jak i posiadacze telefonów na kartę. W celu aktywacji należy wysłać SMS o treści KARNY pod numer 277. Regulamin promocji „Giga za gole 4″ znajdziemy na stronie operatora, warto zapoznać się ze szczegółami.

David Guetta również ma niespodziankę dla Polski

Polskę doceniają nie tylko operatorzy. Ostatnim czasem na Euro 2016 kibicują nam światowe sławy takie jak Russel Crowe, który znany jest nam z wpisów (w języku polskim) na twitterze.

fot.twitter.com
fot.twitter.com

Jednak ostatnim hitem internetu jest specjalnie przygotowany dla Polski klip przez David Guetta, który promuje polską reprezentacje na Euro 2016 pokazując dotychczasowe zwycięstwa.

W tym miejscu należy podkreślić, że autor oficjalnego hymnu na Euro 2016 przygotował takie klipy dla wszystkich, którzy awansowali do ćwierćfinału, jednak to nasz klip jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *