Elektronika News

Nowy Exynos będzie wspierał system podwójnego aparatu fotograficznego

O tym, że Samsung nie śpi wiemy nie od dziś. Producent aktualnie przygotowując się do premiery modelu Galaxy S8 nie spoczywa na laurach i cały czas obserwuje rynek, nie tylko smartfonów, ale również i samych procesorów do tych mobilnych komputerów. Co nowego przyniesie Exynos 8895.

 

Procesor to bardzo ważny podzespół w telefonie i właśnie dlatego koreański gigant informuje poprzez Twitter, że ich najnowszy Exynos będzie wspierał system podwójnego aparatu fotograficznego. Samsung zdaje sobie sprawę, że na rynku wiele producentów i jednocześnie właścicieli aktorskich procesorów wspiera już podobną technologię. Jako przykład możemy tutaj podać Huawei P10 i Wiko WIM, które zaskoczyło nas na targach.

Nowy Exynos 8895 jest kluczem do rozszerzenia oferty w swoich smartfonach, właśnie z podwójnym aparatem, na które jest teraz rynkowa moda. Samsung na niecały miesiąc przed oficjalną premierą Galaxy S8 nie zdradził jeszcze żadnych szczegółów. Natomiast z przecieków możemy być niemalże pewni, że nowy flagowiec będzie posiadał podwójny moduł fotograficzny.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *