News Telefony

LG G4 i V10 nie prędko otrzymają Androida 7.0

Aktualizacja smartfonów to bardzo ważna kwestia dla wielu klientów. Informacja o wysyłce gotowych paczek wcale nie oznacza, że nasz telefon otrzyma ją jako pierwszy. Niekiedy klienci starszych modeli będą musieli poczekać znaczniej dłużej.

 

Procesy aktualizacji w przypadku trochę starszych smartfonów zawsze stoją pod znakiem zapytania. Nigdy nie wiemy kiedy nasze mobilne urządzenie wypadnie z obiegu wsparcia software, ale nadzieja „umiera ostania”. Klienci flagowych smartfonów LG G4 i V10, czyli modele ze starszych roczników najprawdopodobniej otrzymają Androida Nougat. To z pewnością dobra wiadomość dla klientów, niestety jest też ta zła.

Jak podaje portal Neowin, przedstawiciele LG w rozmowie z The Korea Herald potwierdzili, że wspomniane wyżej urządzenia otrzymają aktualizację, jednak nie odbędzie się to prędko. W przypadku modelu V10 będzie to druga połowa bieżącego roku, a LG G4 dopiero w trzecim kwartale. Zwróćmy uwagę, że wypowiedź dotyczy macierzystego rynku, czyli Korei. Trudno domniemać kiedy wysyłka paczek aktualizacji odbędzie się w Europie.

Źródło: Neowin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *