News Telefony

LG G6 i pierwsze wyniki zamówień w przedsprzedaży

Tuż po oficjalnych premierach nowoczesnych urządzeń i smartfonów, producenci wyczekują zamówień sprzętu od swoich resellerów. Firma LG kilka dni po premierze modelu G6 chwali się swoimi wynikami zebranym w ciągu 4 dni.

 

Flagowy smartfon LG G6 został zaprezentowany zaledwie kilka dni temu, a już koreańska firma przedstawiła pierwsze wyniki przedsprzedaży. Tegoroczne urządzenie z pewnością zaskoczyło wielu klientów. Producent zmienił cały design smartfona w porównaniu do poprzednich flagowców i dodał nowe ciekawe rozwiązania. Już teraz możemy napisać, że jest dobrze, a czy będzie lepiej?

LG G6 / fot.prasowe

Według informacji od samego producenta, LG otrzymało aż 40,000 zapisów w przedsprzedaży na premierowego smartfona w zaledwie 4 dni. Tendencja jest wzrostowa i jeśli będzie tak dalej, to koreańska firma podreperuje swój budżet w dziale mobilnym, który ucierpiał po słabej sprzedaży modelu G5. Nie da się ukryć, że model G6 wreszcie idzie w dobrą stronę. Model producenta oprócz Snapdragona 835 posiada normy na zabrudzenia i wstrząsy. Mamy bowiem tutaj normę IP 68 i standard wojskowy 810G. Jest to pierwsze takie posunięcie producenta, które może zasłużyć na uznanie klientów. Sądzę, że o sukcesie smartfona koreańskiego giganta będziemy mogli powiedzieć już podczas regularnej sprzedaży. Na tę chwilę apetyt na sukces rośnie w miarę jedzenia.

Źródło: LG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *