News Rozrywka

Nowości od PlayStation już w kwietniu

Na blogu PlayStation pojawiła się informacja o kwietniowej liście gier, które będą dostępne dzięki subskrypcji PS Plus. Sony podłapało zabiegi wielu producentów i aby nie być gorszym również postanowiło nieco ucieszyć swoich klientów i przedstawiło zbiór gier. Pakiet ten jest delikatnie gorszy od marcowego wydania, ale użytkownicy dostaną wiele tytułów, które bez wątpienia pomogą umilić czas.
 
W kwietniu posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają łącznie do trzy gry. Najbardziej ucieszy Was na pewno Mad Max, który podczas premiery dostawał dobre recenzje nie tylko od graczy, ale również od recenzentów. Dodatkowo w pakiecie ma się pojawić Trackmania Turbo oraz Q*Bert Rebooted.
 
Niestety w przypadku PS 3 oraz PS Vita nie ma na co liczyć. Producent zdaje się przykuwać mniej uwagi dla tych konsol i nie wprowadza żadnych wielkich produkcji. Ale nie martwcie się, posiadacze starszych wersji urządzeń od PlayStation otrzymają Toy Home, Q*Bert Rebooted, 99 VIDAS. Jest to raczej coś w typie „nagrody pocieszenia”, ale jak to mawiają – lepsze coś, niż nic.
 
Myślę, że ucieszą Was wprowadzone nowe tytuły. Na pewno umilą czas oraz wciągną Was w fabułę. Życzymy dobrej zabawy! Wszystkie gry dostępne będą od 3 kwietnia.
 

 
Źródło : blog.eu.playstation.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *