Elektronika Gadżety News

Nowa kamerka od GoPro

GoPro to firma, która specjalizuje się w produkcji kamerek sportowych. Niestety, według informacji producent ostatnimi czasu ma spore problemy finansowe i szuka sposobów jak temu zaradzić. Skutkiem tego jest wprowadzenie na rynek kamerki GoPro Hero, która posiada atrakcyjną cenę.  Jej specyfikacja jest jednak ograniczona.
 
GoPro Hero na terenie Europy została wyceniona na około 219 euro. Na ten moment daje to mniej-więcej 920 zł. Jak widać, cena jest bardzo korzystna i bez wątpienia przyciąga uwagę.
 
Do dyspozycji dostajemy 2 calowy wyświetlacz. Kamerka została wyposażona w 10 megapikselowy sensor, który może nagrywać video w rozdzielczości full HD, bądź 1440p przy zachowaniu 60 klatek na sekundę. Niestety producent nie umożliwił użytkownikom rejestracji materiałów w 4K. Nie martwcie się – nagrywanie ścieżki audio w stereo oraz stabilizacja obrazu nadal są dostępne. GoPro Hero wytrzyma zanurzenie w wodzie do 10 metrów (podobnie jak jej poprzednicy).
 
Amerykańska marka słynęła z bardzo wysokich cen. Miłośnicy kamerek sportowych zaczęli więc szukać tańszych alternatyw jak chociażby marka Yi. Problemy finansowe GoPro zmusiły do obniżenia cen licząc na lepszą sprzedaż. Nie ukrywajmy, cena poniżej tysiąca złotych jest bardzo kusząca i atrakcyjna, mimo stosunkowo słabej specyfikacji. Jesteśmy ciekawi czy ten model znajdzie swoich ulubieńców. Miejmy nadzieję, że ten zabieg pomoże producentowi odbić się od dna.
 
Źródło : shop.gopro.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *