News Operatorzy

Nowości gaimingowe w sieci Play. Xbox One X, MSI Trident 3 lub Nvidia Shield TV to tylko nieliczne z nich

Im więcej tym lepiej, z takiego założenia wychodzi sieć Play, którą posiada w swojej ofercie największą ofertę gamingową wśród wszystkich operatorów. Wszystko na to wskazuję, że to nie koniec i czas na nowe „bestie” uprzyjemniające świat gier.

 
Fioletowy operator dość mocno otwiera się na różnych klientów. W ofercie znajdziemy nie tylko produkty dla klienta indywidualnego czy biznesowego, ale jak się również okazuje i dla gaimerów. Sieć Play po raz kolejny wprowadza do swojej oferty laptopy, konsole oraz inne gadżety, które przeniosą nas w świat wirtualnej rzeczywistości oraz świat gier. Jakiej, to wszystko zależy już tylko i wyłącznie od Was. Najciekawszym produktem umożliwiającym nam takie przejście jest konsola Xbox One X, czyli najpotężniejsza konsola na rynku. Jej atutem jest znacznie większa moc, która dzięki nowemu układowi Scorpio Engine umożliwia nam rozgrywkę w prawdziwej rozdzielczości 4K.

Xbox One X / fot.blogplay.pl

Gdyby tego było mało, czas na coś zupełnie nowego. Znacie urządzenie Nvidia Shield TV? Możemy je określić pewnego rodzaju konsolą, która jest o wiele bardziej rozszerzona, chociażby o system Android. Urządzenie oferuje nam możliwość strumieniowania multimediów w jakości 4K HDR i automatyzacji obsługi inteligentnych urządzeń domowych, a także gaming PC.

Nvidia Shield TV / fot.blogplay.pl

A gdyby jakiemuś gamerowi było mało tych potężnych maszyn. Play wprowadza do swojej oferty MSI Trident 3. Dla wielu klientów ten model znaczy dokładnie tyle samo co np. Lenovo IdeaPad 100. Jednak model Trident 3 to komputer, który przypomina współczesne konsole do gier. Jego silna strona to Duet Intel Core i7-7700 oraz karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 6 GB w formacie ITX. Zabawka naprawdę przednia i co najbardziej pożądana przez niejednego gracza.

MSI Trident 3 / fot.blogplay.pl

Operator w pakiecie Tridenta 3 dorzuca jeszcze dwa dodatki, czyli słuchawki gamingowe oraz grę Assassin’s Creed: Origins. Nie da się ukryć, że jest to jedyny z operatorów, który dość odważnie prezentuje różne oferty ze sprzętem gaimingowym. Gdyby ktoś z Was wolał jednak mocniejszego laptopa, który nada się jednocześnie do pracy, to oprócz laptopów Asus ROG (w starszych ofertach) pojawia się również nowa gaimingowa rodzina Lenovo Legion Y520. W pakiecie otrzymujemy również myszkę.

Lenovo Legion Y520 / fot.blogplay.pl

To nie koniec nowości od firmy Lenovo, której rynek komputerów oraz elektroniki mobilnej nie jest obcy. Jeśli ktoś z Was chciałby stoczyć „wirtualną” walkę na miecze świetlne, to zestaw Lenovo Star Wars Jedi Challenges będzie idealny dla wszystkich fanów gwiezdnych wojen. Niech moc będzie z Wami!

Lenovo Star Wars Jedi Challenges / fot.youtube.com

Wszystkie te nowości znajdziecie w ofertach sieci Play w sklepie internetowym e-Shop lub pod numerem 884 800 100. Play z racji swojej pozycji dość mocno zaznacza swoją obecność na różnych segmentach sprzętu, który będziemy mogli kupić wraz z umową.
 
Źródło: Blogplay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *