Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 10/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Fatima: Ostatnia tajemnica ”
 
Tytuł oryginalny: Fatima, el ultimo misterio
 
Gatunek: Fabularyzowany dok.
 
Produkcja: Hiszpania
 
Premiera: 18 sierpnia 2017 (Polska) 5 maja 2017 (Świat)
 
Mónica – montażystka, która gorliwie poszukuje pracy. Niechętnie przyjmuje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Podczas prac w jej ręce wpadnie kronika nadzwyczajnych wydarzeń, która odmieni jej dotychczasowe życie. Dokument pokazuje, że obraz hiszpańskich twórców wpłynął na bieg historii ostatnich stu lat, a nieznane dotąd fakty będą fascynujące dla polskich odbiorców, ponieważ wiele wątków dotyczy naszego kraju.
 
https://www.youtube.com/watch?v=KDIxvQksRJs
 
,,Renegaci”
 
Tytuł oryginalny: Renegades
 
Gatunek: Thriller, Akcja
 
Produkcja: Francja, Niemcy
 
Premiera: 1 września 2017 (Polska) 13 lipca 2017 (Świat)
 
Pięciu członków amerykańskich komandosów od misji specjalnych otrzymuje nowe, śmiertelnie niebezpieczne zlecenie. Ich zadaniem będzie przedostanie się do Europy, gdzie toczy się wojna i odnalezienie wartego 300 mln dolarów złota umiejscowionego na dnie jeziora. O działaniach amerykańskich żołnierzy dowiadują się lokalni najemnicy. Zaczyna się walka i wyścig z czasem. Odział specjalny ma tylko 10 godzin, aby wykonać misję.
 

 
,,Habit i zbroja”
 
Tytuł oryginalny: Habit i zbroja
 
Gatunek: Dokumentalny
 
Produkcja: Niemcy, Polska, Litwa
 
Premiera: 1 września 2017 (Polska) 1 września 2017 (Świat)
 
Film opowiada o historii zakonu krzyżackiego. Dokument z elementami historii powstał we współpracy z Polską, Litwą i Niemcami. Przedstawia wpływ zakonu na losy obecnej Europy.
 

 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *