Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 9/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Bodyguard Zawodowiec ”
 
Tytuł oryginalny: The Hitman’s Bodyguard
 
Gatunek: Komedia, Akcja
 
Produkcja: USA, Chiny, Holandia, Bułgaria
 
Premiera: 18 sierpnia 2017 (Polska) 10 sierpnia 2017 (Świat)
 
Michael Bryce najlepszy ochroniarz na świecie dostaje śmiertelnie niebezpieczne zadanie: przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę. Były zabójca zdecydował się zeznawać przeciwko zbrodniarzowi wojennemu. Zbrodniarz zrobi wszystko, aby nie dopuścić do procesu. Oboje narażeni są na terrorystów, armię agentów, łowców nagród i płatnych morderców.
 
https://www.youtube.com/watch?v=vtPhFqIc-Ps
 
,,Obdarowani”
 
Tytuł oryginalny: Gifted
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 18 sierpnia 2017 (Polska) 7 kwietnia 2017 (Świat)
 
Frank Adler – mężczyzna, który mieszka w małej miejscowości na Florydzie. Kawaler, który wychowuje swoją wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary poszła do zwykłej szkoły. Jego matka Evelyn – bogata i wpływowa kobieta ma jednak inne plany. Chce zadbać o edukację Mary, a tym samym rozdzielić ją i Franka. Frank zaczyna walczyć ze sztabem prawników, a po swojej stronie ma jedynie swoją gosposię Robertę i nauczycielkę Mary – Bonnie. Wkrótce pomiędzy Frankiem, a Bonnie rodzi się uczucie.
 

 
,,Mamuśki mają wychodne”
 
Tytuł oryginalny: Fun Mom Dinner
 
Gatunek: Komedia
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 18 sierpnia 2017 (Polska) 27 stycznia 2017 (Świat)
 
Historia czterech matek, które, na co dzień zajmują się domem pełnym dzieci, walczą z niewyspaniem, brakiem czasu, bałaganem i sztuczną radością, że wszystko jest idealne. Z racji tego, że dzieci chodzą do tego samego przedszkola mamy pragną poznać się bliżej. Organizują kolację, a dzieci niechętnie i pełne obaw zostawiają pod opieką swoich partnerów. Na miejscu w barze obawy ustępują, zaczynają się rozmowy i dobra zabawa. Tempu akcji dodaje fakt, że cztery kobiety poznają przystojnego barmana Luke. Wkrótce okazuje się, że każda z kobiet marzyła o takim wieczorze przez całe życie.
 

 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *