News Telefony

Huawei kopiuje Apple!

Nowy produkt Apple – iPhone X zrewolucjonizował rynek smartfonów w kwestii bezramkowych frontów oraz wcięcia w ekranie. Jak się okazuje producent Huawei skopiował patent Apple, ponieważ następca flagowej P10 również będzie posiadać charakterystyczne wcięcie w ekranie.

 
Z pierwszych nieoficjalnych i niepotwierdzonych wzmianek dowiadujemy się, że następca Huawei P10 zostanie wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 6,01 cali i rozdzielczości 2244 x 1080. Jak nie trudno się domyślić będzie to model bezramkowy.
 

gizchina.com

 
Udało się ustalić, że smartfon będzie działać pod kontrolą Androida 8.0 Oreo z interfejsem EMUI 8.0.1. Sercem urządzenia ma być procesor HiSilicon Kirin 970. Na wyposażeniu znajdziemy też USB typu C w wersji 3.1.
 
Producent szykuje cztery wersje nowego Huawei o oznaczeniach: EML – AL00, EML – L09, EML – L29, EML – TL00. Póki, co wiemy, że dwie wersje będą wyposażone w moduł SOLO SIM, a dwa pozostałe w moduł DUAL SIM.
 
phonearena.com

 
Obecnie trudno jest ustalić, pod jakim oznaczeniem Huawei wyda nowy telefon. Nieoficjalnie wiemy, że nie będzie to oznaczenie P11, tylko EMILY lub już od dawna zarezerwowany znak towarowy Huawei P20.
 
Cały czas czekamy na potwierdzenie przecieków. Technologiczna.pl będzie trzymała rękę na pulsie…
 
youtube.com

 
Źródło: gizchina.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *