News Telefony

Nowość w XIAOMI MI 7

Xiaomi Mi 7 to flagowy smartfon. Producent już bardzo długo przygotowuje jego debiut. Chyba możemy spodziewać się wielu ciekawych funkcji. Co chwilę do sieci przedostają się plotki na jego temat. Tym razem znów coś wyciekło – według najświeższych informacji tegoroczny smartfon może otrzymać dwie bardzo przydatne funkcje.
 
Pierwszą z nowych funkcji jest ładowanie bezprzewodowe.  Dzięki tej funkcji urządzenie mobilne mogłoby wreszcie wykorzystać nowoczesne podstawki oraz uwolnić się od kabli. Chiński producent chce, aby flagowiec ładował się z mocą 7.5W zamiast standardowego 5W.
 
Drugą przydatną funkcją, którą oferuje nam Xiaomi jest czytnik linii papilarnych umieszczony bezpośrednio pod wyświetlaczem. Jak wiadomo, tego typu technologia już od jakiegoś czasu znajduje się na rynku, jednak producenci bardzo długo przygotowywali się do jej wdrożenia na szeroką skalę.
 
Jak widzimy producent bardzo stara się zaspokoić potrzeby swoich klientów. Jednak najbardziej prawdopodobną  nowinką będzie bezprzewodowe ładowanie. Jak wiemy, taki typ ładowania istnieje już jakiś czas na rynku i bardzo łatwo dopasować je do konkretnego smartfona. Na flagowca z czytnikiem linii papilarnych pod wyświetlaczem będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
 
Warto zwrócić uwagę, że podane informacje są prawdopodobne. Tak naprawdę mogą pojawić się obie te funkcje, jednak warto także wziąć pod uwagę, że może nie pojawić się żadna. Nie zostaje nic innego jak czekać, bowiem premiera Mi 7 powinna odbyć się w przeciągu kilku miesięcy.
 
Źródło: weibo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *