News Operatorzy

Nowość na rynku operatorów telefonicznych – zyskaj status Premium za niską cenę

Premium Mobile S.A. to wirtualny operator telefonii komórkowej, działający na zasięgu sieci Plus. Operator powstał w styczniu 2016 roku, gdzie od początku istnienia intrygował swoją nazwą Premium, perfekcyjną, jakością oferowanych usług w stosunku do najniższej ceny wśród znanych operatorów. Mamy możliwość twierdzić, że obecnie jest to najtańszy operator w Polsce i jeszcze to słowo Premium, obok którego nie można przejść obojętnie.

 

Młody operator nazwał swoją telefonię komórkową Premium nie na próżno. W swojej ofercie deklaruje korzystne oferty dla klientów, a w każdej zapewnia rozmowy, SMS i MMS bez limitu oraz duże pakiety Internetu oczywiście w technologii LTE. Z uwagi na brak kampanii reklamowych, spotów telewizyjnych założyciele mogli zaoferować tak niskie stawki. Polski operator gwarantuje krótkie umowy z możliwością rezygnacji w każdym momencie jej trwania bez kary umownej ani zbędnych konsekwencji. Rozwiązując umowę należy jedynie zachować 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Prostota nazw ofert również może Nas zaskakiwać pozytywnie. Oferta Freedom 1, Freedom 2, Freedom 3. W najniższym abonamencie 19,90 zł otrzymujemy rozmowy do wszystkich sieci i SMS bez

premiummobile.pl

limitu, Opłatę 0,29 zł za MMS lub minutę połączenia na telefony stacjonarne oraz 5 GB Internetu. W kwocie 24,70 zł otrzymujemy 10 GB Internetu i wszystkie rozmowy SMS i MMS bez limitu. W abonamencie 29,70 pakiet Internetu wzrasta aż do 15 GB dla bardzo mobilnych użytkowników. We wszystkich ofertach dostajemy Open Card na jeden rok za darmo – dzięki niej zaoszczędzimy na rachunkach w wielu restauracjach. Zachęcam również do zapoznania się z ofertą abonamentów rodzinnych dla dwóch lub więcej osób, gdzie pakiety Freedom są oferowane w jeszcze niższych cenach, a brak konieczności podpisywania umowy oznacza prawdziwą wolność i niezależność. Jedynym minusem operatora jak na razie to jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 29,90 zł, ale biorąc pod uwagę ofertę możemy przymknąć na to oko. Kartę SIM operatora możemy zamówić za pomocą strony Internetowej. Całość wraz z aktywacją trwa nieco ponad tydzień, dla osób chcących zachować obecny numer istnieje możliwość przeniesienia numeru do Premium Mobile. Taką operację wykonamy w punktach sprzedaży.

premiummobile.pl

Podsumowując operator wchodząc na rynek tym samym zagroził znanym marką jak Play, T-Mobile czy Orange oferując podobne pakiety Internetu, rozmowy, SMS i MMS bez limitu. Po więcej interesujących informacji zapraszam na stronę samego operatora.

Źródło:premiummobile.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *