News Telefony

Już w poniedziałek – myPhone C-Smart Pix za 200 zł w sklepach Biedronka

Polskie firmy sprzętu elektronicznego potrafią zaskakiwać ceną smartfonów. Nie tak dawno pisaliśmy o budżetowym Modecom Q-503, a teraz sieć sklepów Biedronka wychodzi na przeciw klientom oferując podstawową funkcjonalność i wydajność w zamian za niską cenę – 199 zł.

 
Oferowany telefon myPhone C-Smart Pix powinien wystarczyć osobą starszym, którzy telefon używają przede wszystkim do dzwonienia, pisania wiadomości lub okazjonalnego przeglądania telefonu. Urządzenie oferuje procesor Dual Core marki Cortex-A7 o taktowaniu 1,2 GHz, wspierany tylko przez 512 MB pamięci RAM. Pamięć masowa wynosi zaledwie 4GB, co w przypadku tej ceny może okazać się dość zrozumiałe. Na szczęście pamięć te możemy rozszerzyć do 32 GB przy pomocy karty pamięci micro sd. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

myphone C-Smart Pix / fot.myphone.pl

Z dodatkowych funkcjonalności oferowanego telefonu myPhone, to przednia kamera o rozdzielczości 2 MP, obiektyw z przodu oferuje, jakość w rozdzielczości 0,3 MP. Na pokładzie znajdziemy również Wi-Fi w standardzie b/g/n, Bluetooth w wersji 2.1 oraz GPS. Urządzenie niestety nie otrzymało modułu LTE. Akumulator posiada pojemność 1500 mAh, który powinien wystarczyć na dzień spokojnego użytkowania.

fot.myphone.pl

Telefon myPhone C-Smart Pix będzie dostępny w sieci Biedronka od 12 do 25 czerwca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Podsumowując oferowany telefon to propozycja dla osób najmłodszych lub najstarszych, które wykonują tylko podstawowe zadania z wykorzystaniem telefonu.
 
Źródło: Biedronka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *