News Telefony

Nie tylko Apple miał falstart – wyciek zdjęć i cen smartfonów Google

W środę na Technologiczna.pl pisałem o domowym audio od Google. Zawarłem również informacje o premierze nowych urządzeń mobilnych tego producenta. Wydarzenie ma odbyć się 4 października 2017 roku, jednak już dzisiaj mamy informacje na temat cen nowych produktów oraz pierwsze zdjęcia. Jak się okazuje nie tylko Apple popsuło sobie premierę…

 
Jak informuje serwis Drioid-Life nowy Pixel 2 ma być dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i odcieniu niebieskiego. Mają być dostępne dwie różne pojemności pamięci masowej 64 GB i 128 GB. Cena tego produktu ma wynosić w wersji 64 GB – 649 dolarów, a wersja o większej pojemności będzie kosztowała odpowiednio 749 dolarów.
 
Większy brat Pixel 2 XL dostępny jedynie w wersji białej lub czarnej również w tych samych wersjach pamięci dostaniemy odpowiednio w kwocie 849 dolarów i 949 dolarów.
 
Przecieki dotyczące specyfikacji urządzeń nie są potwierdzone, lecz według przesłanek możemy spodziewać się, że na pokładzie telefonów znajdziemy procesor Snapdragon 835, który będzie wspierany, przez co najmniej 4 GB pamięci RAM. Sprzęt ma pracować pod systemem Android bez żadnych dodatkowych nakładek producenta.
 
Źródła wskazują też, że współpraca HTC i Google może przynieść obecność ramek czułych na nacisk (rozwiązanie znane z HTC U11). Jednak zdjęcia, które do tej pory wyciekły do sieci nie uwzględniają frontu telefonu i nie możemy jednoznacznie stwierdzić obecności w/w rozwiązania. Niewiadomą jest również konstrukcja – czy produkty okażą się smartfonami pozbawionymi ramek wokół ekranu?
 
Odpowiedź na to i na inne wątpliwości pojawi się 4 października 2017 roku, czyli równo rok od premiery pierwszych smartfonów serii Pixel: Pixel oraz Pixel XL.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *