Gry News

New Balance wspiera polską drużynę CS:GO

Wielkie firmy coraz częściej wspierają e-sport, przyzwyczailiśmy się już do widoku firm elektronicznych czy producentów energetyków na koszulkach graczy, jednak czy amerykańska firma obuwnicza może sponsorować polską drużynę CS:GO?

 

Otóż wczoraj na fanpage’u Pride Gaming dowiedzieliśmy się, że New Balance zostaje nowym sponsorem jednej z drużyn CS:GO. Amerykański producent odzieży dojrzał perełkę wśród wielu gwiazd „kantera” i postanowił wesprzeć polski team Pride swoimi produktami z charakterystycznym logiem firmy NB o czym informuje nas sama drużyna.

„Efektem współpracy będą wspólne działania marketingowe. Gracze PRIDE otrzymają wsparcie w postaci odzieży, obuwia, dedykowanych koszulek meczowych, które już wkrótce zostaną zaprezentowane.”

Będzie to pierwsza polska drużyna e-sportowa z tak dużym producentem odzieżowym. Przypomnijmy, że Firma New Balance znana jest na całym świecie z wielu produktów m.in obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Ponadto jak informuje CEO Pride – Piotr „Neqs” Lipski, to nie koniec nowości oraz sponsorów w organizacji.

Źródło: Facebook

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *