Komputery MWC 2017 News

MWC 2017: Lenovo Miix 320 hybryda z odłączanym ekranem

Smartfony, phablety, czy tablety to tylko nie liczne urządzenia zaprezentowane w stolicy Katalonii. Firma Lenovo zaprezentowała nam bardzo interesującą hybrydę Lenovo Miix 320.

 

Podczas targów MWC 2017 firma Lenovo zaprezentowała nam wiele nowości. Wśród nich poznaliśmy nową hybrydę o nazwie Miix 320, czyli lekkie urządzenie z systemem Windows 10 z odłączanym ekranem, pełniące funkcję laptopa z klawiaturą lub przenośnego tabletu po jej odłączeniu. Obserwując podejście chińskiego giganta widać, że stawia on na wszechstronność, a zarazem mobilność swoich urządzeń, z których będziemy mogli skorzystać niemalże w każdym miejscu.

fot.prasowe

Premierowa hybryda otrzymała procesor Intel Atom X5 oraz układ graficzny Intel HD. Urządzenie wspierać będzie aż 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci masowej eMMc. Tak jak w przypadku poprzednich modeli z rodziny Miix otrzymujemy tutaj 10 calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1200 pikseli). W części tabletowej widzimy również głośniki ze słynną technologią Dolby Advanced Audio. Odłączany „monitor” nie jest ciężki, waży zaledwie 550 gramów, dopiero w połączeniu z klawiaturą otrzymujemy wagę 1,02 kg.

fot.prasowe

Lenovo Miix 320 według producenta powinien działać 10 godzin bez ładowania. W przypadku urządzenia możemy otrzymać dwie wersje jedno obsługujące samo WiFi i drugie opcjonalne z modułem LTE, co dodatkowo zwiększy nam możliwości pracy w terenie. Zaskoczeniem w przypadku tego tableta cyfrowy rysik, który współpracuje z Windows Hello. Dodatkiem do urządzenia będzie oczywiście „nowo powstałe” złącze USB typu C oraz slot na karty microSD.

fot.prasowe

Jak deklaruje producent urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach. Wersja z WiFi będzie dostępna w cenie 269 euro, a Miix 320 z modułem LTE w cenie od 399 euro dopiero od kwietnia 2017 roku. Produkty będą dostępne w kolorze Platinum Silver i Snow White. Pamiętajmy również, że specyfikacja urządzenia może się różnić w zależności od dane rynku. Model Miix 320 z technologią Active Pen i pakietem Microsoft Office 365™ (na 12 miesięcy) będzie dostępny na wybranych rynkach od lipca 2017r.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *