News Rozrywka

Netflix na Windows pomoże udawać Tobie, że pracujesz

Jak zdążyliśmy się przekonać wszystkie serwisy oferujące usługę video na życzenie to ,,złodzieje czasu”. Netflix niewątpliwie zalicza się do tej listy, ale twórcy postanowili ten ukradziony czas wydłużyć dla tych, którzy nie lubią mobilizować się do pracy.
 
Uniwersalna aplikacja przeznaczona na Windows 10 wraz z ostatnią aktualizacją zyskała funkcję ,,obraz w obrazie”. Tryb ten pozwala na wyświetlanie filmów w niewielkim okienku, które możemy dowolnie zwiększać, pomniejszać i wybierać jego miejsce spoczynku na ekranie. Dodatkowo okno to zawsze jest na wierzchu pomimo uruchomionych innych okien programów, które aktualnie używamy.
 
Dzięki takiej możliwości aplikacja zyskała nad funkcjonalnością w porównaniu z przeglądarkową wersją serwisu. Jak wiemy Netflix już wcześniej zadbał o to, aby udostępniane materiały obsługiwały 4K i standard Dolby Atmos dla dźwięku przestrzennego. Aplikacja ma szansę stać się bardzo popularną sądząc po tym, że znajduje się w czołówce najpopularniejszych produktów w sklepie Microsoft.
 
Czyż nie jest to opcja dla pracujących leniuchów? Kto będzie w ten sposób pracować?
 
Źródło: nflix.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *