Gry News Rozrywka

Obsługa HDR dla Wiedźmina 3 na PlayStation 4

Wiedźmin 3 : Dziki Gon to nadal popularny tytuł wśród gier, mimo upływu lat. W tą grę mogą grać również posiadacze najnowszych konsoli stacjonarnych Microsoft oraz Sony. Niedawno obsługę rozdzielczości 4K we wspominanej grze otrzymali posiadacze Xbox One X. Teraz nadszedł czas na techniczne nowości dla posiadaczy PlayStation 4.
 
Osoby, które grają w najnowszego Wiedźmina na PS4 oraz te, które w głównego bohatera wcielają się za pośrednictwem konsoli PS4 Pro mogą już skorzystać z nowości, która wprowadza obsługę technologii HDR na obu sprzętach. Oznacza to większy komfort grania oraz lepsze kwestie wizualne, a szczególnie wyświetlanie kolorów lub wygładzanie powierzchni.
 
Technologia HDR przynosi jednak również inne nowości. Możemy liczyć na wiele poprawek dotyczących stabilności działania gry, ale także optymalizacji wyświetlania grafiki w poszczególnych lokalizacjach. Polski inwestor zdeklarował się poprawić wyświetlanie lokalizacji głównego bohatera. Na pewno poprawi to jakość uczestniczenia w wirtualnej rzeczywistości.
 
Jednak to wszystko jest za piękne, by było prawdziwe. Jak się okazuje, aktualizacja Wiedźmina 3 : Dziki Gon zawiera błędy i stwarza problemy. Gracze zgłaszają problemy dotyczące wyświetlania obiektów znajdujących się przed Geraltem. Oby ekipa CD Projekt RED sprawnie uporała się z powstałymi błędami.
 
Źródło : wccftech.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *