News Operatorzy

Nawet do 1690 GB i no-limit w Orange za 28 zł – spiesz się!

Do końca wakacji jest jeszcze dostępna oferta 1410 GB Internetu za doładowanie, co wraz z ofertą na kartę da nawet 1690 GB na rok oraz pełen no-limit za 28 zł!

 

Czy jest jakiś haczyk? Są dwa: pierwszy to konieczność przeniesienia numeru by skorzystać z promocji, a drugi to konieczność jednorazowego doładowania kwotą 200 zł. W zamian otrzymujemy jednak ofertę, która obecnie jest najlepsza na rynku za kwotę do 30 zł miesięcznie.

Zacznijmy jednak od początku. Orange przygotowało specjalną ofertę na kartę dla osób przenoszących numer. W niej otrzymamy rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 50 GB co miesiąc za kwotę 28 zł. Oferta sama w sobie jest bardzo kusząca i nie ma w niej ukrytych opłat. Ponadto z każdym doładowaniem pula gigabajtów powiększa się o jeden.

Jednak to nie koniec. Oferta łączy się z inną promocją, o której swego czasu było głośno. Jest to 1410 GB za doładowanie konta kwotą 200 zł.

Po doładowaniu kwotą 200 zł na nasze konto wpłynie bonus w wysokości wyżej wspomnianych 1410 GB. Ważność teoretycznie wynosi 155 dni. Dwie stówki pozwolą nam na opłacenie pakietu na 7 miesięcy, jednak za samo doładowanie również otrzymamy bonus – w tym przypadku w postaci 30 zł, co da nam 8. miesiąc za darmo.

A zatem mamy 1410 GB oraz dodatkowe 35 GB z naszego pakietu. Razem daje to nam 1690 GB rocznie za 28 zł (z tego jeszcze trzeba odliczyć darmowy miesiąc za doładowanie). Teoretycznie potężny bonus Internetu jest na 155 dni, jednak na naszym koncie sytuacja wygląda nieco inaczej:

Jak widać, pakiet Internetu mam ważny do sierpnia 2018 roku, a więc cały rok.

Jeśli chcecie skorzystać z okazji to nie zwlekajcie – promocja trwa bowiem do 31 sierpnia. Macie więc 4 dni na dokonanie przeniesienia numeru, odebranie karty od kuriera i jej aktywację. Szybko!

Link do oferty Cykliczne Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB dla przenoszących numer

Link do promocji 1410 GB po doładowaniu

Link do przeniesienia numeru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *