News Telefony

Samsung Galaxy Note 8 w przedsprzedaży w Polsce

Jak to po premierze najnowszych produktów bywa, czas na dystrybucję i pierwsze zamówienia w przedsprzedaży. Magazyny firmy Samsung nie śpią, ponieważ mają pełne ręce roboty z dystrybuowaniem Samsunga Galaxy Note 8, którego cena jednych klientów może odstraszyć, a u drugich wzbudzić zastanowienie czy warto.

 
To co jakiś czas temu było jeszcze tylko informacją na papierze wreszcie się potwierdziło. Samsung Galaxy Note 8 jest naprawdę drogi. Świeżo zaprezentowane urządzenie od Koreańczyków w Polsce będzie dostępne za bagatela 4299 zł. Przyglądając się ofercie sklepu Morele.net widzimy, że urządzenie możemy już zamawiać w przedsprzedaży. Ponadto jak przystało na tak drogiego flagowca, możemy otrzymać kilka dodatków. Sklep oferuje nam, że przy zamówieniu modelu Note 8 objętego promocją możemy otrzymać za 1 zł stację dokującą Samsung Dex. Aby to zrobić wystarczy przy zamówieniu wpisać specjalny kod rabatowy N8DEX, który obniży nam cenę stacji do ceny promocyjnej.

Warto też przypomnieć, że Note 8 tak samo jak poprzednicy z rodziny S możemy zarejestrować w programie ubezpieczenia ekranu w postaci Samsung Guard Note 8. Nie da się ukryć, że to wszystko kusi niestety za naprawdę duże pieniądze. Najnowszy flagowiec jest produktem luksusowym jednak, czy cena jaka pojawiła się w Polsce spowoduje, że słupki sprzedaży Samsunga skończą na wyższy level? Wątpię, ponieważ urządzenie jest stanowczo za drogie, a zmiany na pokładzie telefonu według mnie nie są godne takich pieniędzy.

Morele.net podaje również informacje, że przedsprzedaż smartfona trwa w dniach 23.08-14.09.2017r, a liczba egzemplarzy zarówno telefonów jak i stacji jest ograniczona. Czy warto? Sami zdecydujecie czy Samsung Galaxy Note 8 jest wart tych pieniędzy. Według mnie nie.

Źródło: Morele.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *