News

Meizu szykuje odpowiedź na Mi MIX-a?

Do sieci wyciekły rendery tajemniczego, koncepcyjnego telefonu od Meizu. Projekt ma zakładać całkowity brak jakiejkolwiek wolnej przestrzeni na froncie – cały ma być pokryty ekranem.

Xiaomi Mi MIX, który niedawno rozsprzedał się w ciągu 10 sekund, przykuł uwagę całego świata technologicznego. Co prawda w rzeczywistości nie wyglądał on tak spektakularnie, jednak wciąż robił kolosalne wrażenie.Is-this-Meizus-answer-to-the-Xiaomi-Mi-MIX (2)

W ślady Xiaomi z pewnością pójdą inni producenci telefonów. Jednym z pierwszych jest Meizu. Rendery koncepcyjnego urządzenia wyciekły do sieci i wyglądają naprawdę obiecująco. W odróżnieniu od Mi MIX-a Meizu jest pozbawiony jakichkolwiek ramek (w Mi MIX-ie mamy dolną ramkę, na której producent umieścił wszystkie czujniki i kamerkę). Na obrazkach widzimy również czytnik linii papilarnych zaimplementowany w wyświetlaczu urządzenia.

Is-this-Meizus-answer-to-the-Xiaomi-Mi-MIX (3)

Niestety nie wiemy, czy smartfon będzie posiadać przednią kamerkę i jak producent zamierza rozwiązać problem z czujnikami. Wszystkiego dowiemy się najprawdopodobniej 24 grudnia, ponieważ na wtedy planowana jest prezentacja urządzenia, według dostarczonych obrazków.

Zobacz także: Dlaczego warto wybrać szkło hartowane?

 

źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *