News Telefony

Wiko Robby i Rainbow Lite 4G już w wkrótce w Euro RTV AGD

Wiko nie daje o sobie zapomnieć. Koncern poszerza dystrybucje swojej sprzedaży o kolejne kanały, które przede wszystkim są znane, łatwo dostępne i znajdują się w dogodnej lokalizacji. Modele Robby i Rainbow Lite 4G w listopadzie zawitają na półki sklepowe Euro RTV AGD.

 

Produkty Wiko znane nam z mniej popularnych sklepów zaczynają odważnie wchodzić na salony. Producent poszerzając swoje portfolio i rozwijając strategie sprzedażową już niedługo zawita do sieci sklepów Euro RTV AGD. Już niedługo w ofercie dużego elektronika pojawią się dwa kolejne smartfony z linii średniobudżetowców.

fot.prasowe
fot.prasowe
fot.prasowe
fot.prasowe

Model Robby to z pewnością gratka dla użytkownika o mniejszych potrzebach. Oprócz desingu jaki wyróżnia produkty Wiko znajdziemy tutaj spory jak na budżetowy telefon spory 5,5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS z pełną laminacją, który przy pomocy trybu One Touch znacznie ułatwi nam nawigacje. To co może wyróżniać model Robby to jego dwa stereofoniczne głośniczki dzięki, którym odbierzemy telefon niezależnie od tego w jakiej pozycji go trzymamy.

Rainbow Lite 4G / fot.prasowe
Rainbow Lite 4G / fot.prasowe

Drugim bohaterem dnia jest model Rainbow Lite 4G. Smartfon równie desinerski, co interesujący. To co może przyciągnąć oko oprócz obudowy to oczywiście czterordzeniowy procesor 1,1 GHz Qualcomm® i dwa oddzielne gniazda na karty SIM i trzecie na kartę micro SD. Spora ilość klientów z pewnością zwrócić uwagę na nowe smartfony ze względu na ich wyróżniające się obudowy. Oba telefony zostaną wprowadzone do sklepów RTV Euro AGD w całej Polsce już w listopadzie.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *