News Telefony

LG Stylus 2 Plus – nowy średniak z rysikiem

Mimo, że korzystanie z ekranu dotykowego zazwyczaj wystarcza do używania smartfonu, są momenty gdzie przydaje się dużo większa precyzja, którą jest w stanie zapewnić nam tylko rysik. Już wkrótce fani urządzeń wyposażonych w stylus będą mogli zakupić LG Stylus 2 Plus.

 

LG Stylus 2 Plus jest ulepszoną wersją znanego już od pewnego czasu modelu Stylus 2. Nowa wersja została wyposażona w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Odpowiednią wydajność zapewnić ma 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 430, wspierany przez 2 lub 3 GB pamięci RAM. W zależności od wybranej wersji otrzymamy 16 lub 32 GB miejsca na dane, rozszerzalnego za pomocą karty micro SD.

Do wykonywania zdjęć będzie można skorzystać z 16/13 MP aparatu głównego, a selfie zrobimy za pomocą 8/5 MP kamerki przedniej. Na liście wyposażenia nie mogło zabraknąć także modnego ostatnio czytnika linii papilarnych. Całość będzie zarządzać system Android w wersji 6.0.

LG Stylus 2 Plus został wyceniony na NT$ 10,900, co daje nam około 1320 złotych. To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że LG wprowadzając rodzinę stylus próbuje w ten sposób zyskać klientów konkurencji czyli Samsunga. Urządzenie jest pewnego rodzaju odpowiednikiem dla urządzeń Samsunga Galaxy Note, aktualnie już 7 generacji. Plusem w LG jest oczywiście jego cena względem w miarę przyzwoitych parametrów jak dla przeciętnego Kowalskiego.

Źródło: fonearena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *