News

Kupiłem Samsung Galaxy M23 5g – to świetny telefon dla wymagających

Od dłuższego czasu przymierzałem się do wymiany swojego starego, wysłużonego smartfona na nowy. Nie miałem przeznaczone na ten cel dużych pieniędzy, bo nieprzekraczalną granicę ustawiłem na 1000 zł. Czy udało mi się coś znaleźć w tej cenie? Oczywiście, że tak. Mój wybór padł na telefon Samsung Galaxy M23 5g, który ma kilka ważnych dla mnie cech.

Potrzebowałem telefon z dual sim i odświeżaniem 120 Hz

Podobnie jak wielu innym ludziom, także i mi smartfony służą nie tylko do rozmów. Wiele czasu spędzam na nich, grając w gry i oglądając filmy. Jednym z moich wymogów było to, aby dane techniczne obejmowały wysoką częstotliwość odświeżania. W przypadku tego telefonu tak właśnie jest i wynosi ona aż 120 Hz. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą doświadczyć realistycznej płynności ruchu na ekranie swojego telefonu. Dziś, czyli po kilku miesiącach użytkowania mogę potwierdzić, że jest to świetny smartfon dla geeków i nie tylko. Wyposażony w czytnik linii papilarnych, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony swoich danych. Identyfikacja linii papilarnych odbywa się szybko i ani razu nie zdarzył się problem z odblokowaniem urządzenia. Osobiście uważam, że taki sposób zabezpieczania telefonu jest lepszy od Face ID i jego pochodnych.

Jak w telefonie Galaxy M23 5g działa aparat przedni?

Smartfony Samsung towarzyszą mi już od wielu lat. Jestem wierny tej marce i cenią ją za niezawodność. Niestety, nie mogę tego samego dobrego powiedzieć o jakości wykonywanych przez nie zdjęć. Tym bardziej się ucieszyłem, kiedy przyjrzałem się zdjęciom wykonanym przez model M23 5g. Urządzenie posiada świetnie działający zoom cyfrowy, a rozdzielczość nagrywania wideo jest więcej niż dobra. Szczególną uwagę zwraca tryb makro, pozwalający fotografować najmniejsze detale i zachować ich wysoką jakość. Mocna lampa błyskowa również działa in plus, umożliwiając robienie dobrych zdjęć w ciemności. Podsumowując, chcąc amatorsko robić ładne zdjęcia, bez zagłębiania się w ich detale, ten telefon ze średniej półki jest odpowiednim wyborem.

Pojemność baterii i jak sprawuje się system Android na tym telefonie?

Jest to mój pierwszy smartfon wyposażony w szybkie ładowanie. Dziś zastanawiam się, jak do tej pory mogłem żyć bez tej funkcji w swoich telefonach. Szybkie naładowanie baterii ułatwia korzystanie ze smartfona, pozwalając mieć baterię zawsze pełną min. w połowie. Już na pierwszy rzut oka wydaje się, że telefon oferuje naprawdę wiele w stosunku do swojej niewygórowanej ceny. Wystarczy wymienić to, co w nim obecne: czujnik zbliżeniowy, duża pamięć wbudowana oraz inne czujniki: akcelerometr i czujnik światła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *