News Operatorzy

Konwergentne oferty nowym trendem w Polsce

Każdy z nas codziennie korzysta z całego szeregu różnych usług od różnych dostawców. Czerpiemy przecież energię elektryczną, wodę, gaz, Internet, usługi telekomunikacyjne, itp. Niestety, gdy przychodzi dzień opłacenia rachunków zajmuje nam to dość sporo czasu. Orange wychodzi naprzeciw klientom oferując od 2020 roku jedną fakturę za wszystkie wcześniej wymienione usługi.

 
Konwergencja usług to nie nowy wynalazek ostatnich czasów, a ułatwienie, które teraz zyskuje trend na miarę całego globu. Jest to mechanizm łączenia kilku usług w pakiety. Może sami dostawcy nic w ten sposób nie zyskają, ale użytkownik końcowy zyskuje wygodę dostając jedną zbiorczą fakturę.
 
Pakiety usług to nowa strategia marketingowa pozwalająca przyciągnąć małe firmy czy gospodarstwa domowe ceną, różnością oferty i swoją prostotą. Łatwe i nowoczesne rozwiązanie będzie pozwalało zaoszczędzić trochę pieniędzy a dodatkowo pozwoli raz zapłacić za Internet, telefon, gaz, prąd i wodę.
 
Łączenie usług pobudza konkurencję do działania i zmusza ich do unowocześniania i rozbudowy ich struktury pod siebie. Zauważono również, że duże przedsiębiorstwa łatwiej angażują się w inwestycje infrastruktury za pomocą, której będzie świadczonych kilka usług jednocześnie.
 

itreseller.com.pl

 
Początek konwergentnych ofert wprowadził Orange w swojej autorskiej ofercie Orange Love, która jest flagowym projektem i pozyskała już blisko 350 tyś klientów. Do 2020 roku pomarańczowy operator obiecuje wprowadzenie do swojej oferty możliwości połączenia w jeden rachunek usług Internetu mobilnego i stacjonarnego, usług telekomunikacyjnych, usług bankowych, inteligentnego domu, dostarczenie energii elektrycznej czy oferty ubezpieczenia.
 
Podsumowując może to być wielki początek rozwijającego się trendu, że jedną fakturą opłacimy wszystkie media. Musimy przyznać, że społeczeństwo robi się całkiem wygodne, ale nie możemy zapomnieć, że im więcej usług połączymy tym uzyskamy większy rabat.
 
Źródło: spidersweb.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *